| bluesky a întrebat:

Mi-am adus aminte de doua melodii dar nu mais tiu cum se numesc, daca ma puteti ajutabatting eyelashes :
1.Erau versuri ceva de genul "cand vine noapte grea ma cuprinde nelinistea", cred ca de la bambi, dar nu stiu sigur!
2.Era un videoclip romanesc cu o fata si conect-r si era ceva cu telefonul, parca zicea ceva de 2 in 1!
Va rog mult sa ma ajutati, sper ca stiti despre ce melodie e vorba! Mersi!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Melodia nr 2. e Racla ft Deea - 2in1

2 răspunsuri:
| Denisse_8813 a răspuns:

Prima este ''Iubire in nopti tarzii"-bambi, iar a 2a nu imi dau seamabig grin poate ca daca ai da mai multe detalii...

| KeepCalm a răspuns:

Racla