| Dyva a întrebat:

Mi-am cumparat o chitara(clasica) as vrea si eu sa invat sa cant un cantec stiu notele pe ea cat de cat (le am pe o foaie) am cautat dar nu mi-a dat decat videoclipuri cu oameni care le canta si nu pot sa inteleg asa am nevoie doar de note si sa fie un cantec bun si mai usor... ajutor! dau fundahappy

6 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Pokemonule!

| Maddalinapunct a răspuns:

pai poti cauta pe youtube andrii popa cel voinic

| stefi98vl a răspuns:

La inceput nu trebuie sa cati dupa note incerca sa afli nuste acorduri si atunci poti sa cauti pe youtube lectia 4 andrii popa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te admir felicitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si scrie karaoke, si-ti va da o meodie doar negativul
awsculta swi formeaza notele dupa auz, e ceva foarte usou.trebuie doar sa ai ureche muzicala

| ghinionistul112 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te inscri la o ora de muzica cu un profesor calificat in domeniul muzicii. Si in plus, "Repetitia este mama succesului!"