| WhyNotLoveIguess a întrebat:

Imi poate face cineva un fisier audio cu versurile :
"Ma enervezi zici ca esti urata dar esti sexy you know what to do to turn me on baby you are the girl i've been waiting for so marry me in viitor" practic sa faca un beat si sa puna versurile pe beatul acela.
Versurile pot fi modificate dar tema sa fie tot "dragoste"

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce voce ai dori: feminină sau masculină?

| cristi202 a răspuns (pentru sierra1):

"zici ca esti urata". Cred ca e clar. Doar daca e vorba de altceva.

| sierra1 a răspuns (pentru cristi202):

N-am ințeles de ce o voce feminină nu poate zice asta

deci NU e clar deloc

| cristi202 a răspuns (pentru sierra1):

Daca o voce feminina face dedicatia asta unei alte fete/femei, e clar ca e ca din partea unei lesbiene. Citeste atent mesajul, si iti dai seama - "...so marry me...". Doar un barbat poate zice asta. Sau eventual doar daca se vrea a fi caz de lesbianism. ☺
No amu ai priceput?

| sierra1 a răspuns (pentru cristi202):

Cristi mamă, dai tot pe lângă (și grav e că nu știi asta), ascultă versurile, vezi cine cântă și las-o baltă!

https://www.youtube.com/watch?v=AWpsOqh8q0M

| cristi202 a răspuns (pentru sierra1):

Eu nu stiam de versuri, am citit doar enuntul intrebarii. Citeste si tu ce scrie in intrebare. Nu am de unde sa le stiu pe toate.