| antoanela a întrebat:

Michael Jackson e mort sau si-a inscenat moartea asa cum spun altii?

23 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E mort pe bunestraight face...altii spun multe...mai ales acum ca a murit o sa se inventeze tot felul de chesti... da nu trebuie sa crezi tot ce spun aia de la TVwinking

| inna a răspuns:

Mort si ingropat!

| SweetCandy a răspuns:

A murit...

| ing. a răspuns:

Din pacate, eu cred ca a murit.Nu si-ar fi inscenat moartea niciodata, pentru ca nu ar fi vrut sa provoace atata suferinta oamenilorcrying.

| Raul a răspuns:

Nu te supara pe mine dar nu mai pune intreabari despe Michael Jackson ca e foarte trist sa imi aduc amintesad

| YLLL a răspuns:

E mort.

| YLLL a răspuns:

Nu se va mai naste unul ca el.happy
Never.

| annix a răspuns:

Mda auzi ca nu a murit, ce tampenie si ce naiba face sta la o cafea cu 2pac si elvis?
e mort din pacate R. I. P

Răspuns utilizator avertizat
| blackcat_3605 a răspuns:

Oamenilor le este greu sa accepte realitatea dar Michael este mort sad

Răspuns utilizator avertizat
| 12xxxx34 a răspuns:

Nu stiu d unde ati auzit d toate chestiile astea...am mai vazut intrebari d genu...
e mort...asta e...viata merge mai departe... oamenii nu pot trai in veci.ar fi un chin pentru ei
deci e mort si gata
muzica lu insa va fi vie pentru totdeaunahappy

| Georgia_2863 a răspuns:

Ha? arata destul de mort la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mort, e mort, au anuntat ca or sa-l expuna la muzeul Antipa sa-l putem admira in vecibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Michael Jackson cchiar e mort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Michael Jackson cchiar e mort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Michael Jackson cchiar e mort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mort, e cu Elvis, Ceausescu si Hitler in Argentina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael a muritcryingr. i. p.sad

| clau_3661 a răspuns:

Mort De-a Binelearolling on the floor

| michaelfan a răspuns:

Ia oid meu sati zic tot de viata lui michael jackson : michael_jackson_pop12@yahoo.com

| theboneyangel a răspuns:

Dead

| ikbencarmen a răspuns:

Antonela, nu sunt un mare fan a lui Michael Jackson, dar eu locuiesc in Belgia si toate ziarele din Belgia si Franta spun ca Michael a fost vazut coborand dintr-o ambulanta si ca si-a inscenat moartea pentru ca avea 50 de concerte si foarte multe datorii, concertele valorand enorm de mult si fiind asigurate ii pot acoperi aproape toate datoriile pe care acesta le avea... dar raspunsul acesta nu e categorig dar da de banuit...bye bye