| cristina_2872 a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa cant. chiar am participat la diferite concursuri de muzica usoara. dar cred ca nu e destul. as vrea sa imi ziceti daca stiti de concursuri de muzica. fundalove struck

4 răspunsuri:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Inscriete la x factortongue
daca chiar crezi ca ai sansehappy

| Skittel a răspuns:

Intereseaza-te de academia sperantelor la neptun tv ( Constanta). si vezi cand se fac urmatoarele inscrieri. nu trebuie sa fi chiar as la catat ca sa participi.

| chupachups1234 a răspuns:

Du-te la romanii au talenthee hee

| Mariuca_5189 a răspuns:

Uite e cel mai frumos concurs de muzica stiut mai cristina:b www.concursfestnou.com de loghezi, iar eu decat iti spun programul 11 25-28 septembrie 2011 ora 10 dimineata pana la 4 amiaza bafta multa SUCCES