| deepindesire a întrebat:

Muzica buna asculta cineva? Exemple.

11 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Depinde ce intelegi prin muzica buna. Mie imi place cel mai mult rock-ul mai vechi ( de prin '80-'90 de ex. Aerosmith, Bon Jovi, GN'R, Led Zeppelin ), dar ascult si destul de mult rock modern ( Green Day, Linkin Park, Coldplay - care e mai mult alternative, insa sunt foarte buni ). Imi mai plac urmatorii cantareti pe care ii consider chiar buni : Robbie Williams, Bob Dylan. Uneori ma mai apuca Metallica, Nirvana, Michael Jackson sau Aretha Franklin, care imi plac si ei, dar nu chiar la fel de mult ca cei enumerati mai sus. Ar mai fi de adaugat ca au aparut 2 artisti ce canta muzica mai deosebita, foarte buna, in comparatie cu ce mai e pe la televizor in "zilele noastre" : Duffy si Bruno Mars. Nu sunt fan al celor 2, dar trebuie sa le recunosc talentul.

| xSoaked a răspuns:

@virusake, atunci e grav, frate.

| DEBrown a răspuns:

Eu ascult muzica mai veche(anii 70-90)
Imi place Phoenix, Paseara Colibri, ABBA, Richi e Poveri si sunt mai multebig grin

| virusake a răspuns:

Asta inteleg eu prin "muzica buna":
http://www.youtube.com/watch?v=EE7CXZ1Lyu4&ob=av2e

| deepindesire explică:

Nu ma pot decide, sa fie xSoaked, woodenpints sau Roby?

| zozolyyop a răspuns:

Hip-hop ex : lil wayne... eminem-no love... rihanna feat eminem-love the whay you lie, sean paul-big, bad & bold :X florida - jump sunt super melodiile :X daca mai vrei add poonky_funkyb

| alexxxutz a răspuns:

Www.vibers.net cea mai buna muzica

| Zapaaacita a răspuns:

De acord cu virusake sh cu zozolyyop exemple ellie goulding, talylor swift, Eminem(fana):Xxxxx, akon, ap9, estradda, mary. J.blige,sh ffffff multi altiihappy