| FucktheSystem a întrebat:

Muzica care o asculti ti-a influentat stilul de viata?

Răspuns Câştigător
| BingBang :D a răspuns:

Da, muzica mi-a influentat mult stilul de viata deoarece genurile mele preferate sunt pop-country si putin rock... Ma caracterizeaza cel mai mult melodiile lui taylor swift. Sunt pline de mister, dragoste, sinceritate, speranta asa cum sunt si eu big grin Sper ca ti-am fost de ajutor

by3... fundita?

10 răspunsuri:
| FucktheSystem explică:

Kongeriket :Scuza-ma oamenii mai si gresesc.
A da si prefer punk-ulwinking

| NimeniAlta a răspuns:

Dahee hee. ascult hip hop, si m-a facut sa fiu mai baietoasa, mai curajoasa, mai rebela, mai increzatoare in mine si mai neascultatoare. Ha...si mai duradevil laughing

| Razvan a răspuns:

Nu chiar.Ascult mai multe genuri care nu au nicio legatura intre ele.Pe mine ma intreseaza mesajul piesei, mai putin artificile din jurul eihappy

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu.Adica daca ascultam manele toata ziulica pe taraf sigur eram vreo pitipoanca la ora asta laughingrolling on the floor

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ascult rock si ma face intunecata si dura cateodata.

| Fvn a răspuns:

Da.Cateodata in bine, cateodata in rau...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"MuziCA CAre o asculti"?
1. Aia e cacofonie
2. Corect este "Muzica PE CARE o asculţi"
3. Apucă-te de nişte rock/metal românesc pentru că aşa poate mai prinzi ceva gramatică.

| roisin a răspuns:

Muzica este viata mea. De cand eram mica, am inceput sa ascult rock, si nu lalaieli din astea triste de genul Tokio Hotel sau mai stiu eu ce trupe de tot rahatu' aparute peste noapte. Am inceput cu Nirvana, Led Zeppelin, Metallica, AC/DC, practic am luat la ascultat toate discurile mai vechi ale lui tata. M-am regasit totusi in Nirvana. Da, sunt fana Nirvana. Nirvana mi-a influentat enorm copilaria, si acum imi influenteaza adolescenta. Intr-un mod bun, desigur.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz. Stilul de viata merge catre alegerea muzicii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dasa sti ca eu sunt emo