| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Niste trupe de rock, plss...:*:*:*

13 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Haha, toţi vor rock acum!
Amorphis, Amon Amarth, Airbourne, Alice In Chains, Alice Cooper, Apocalyptica, Burzum, Bucovina, Trooper, Kalmah, Motorhead, Megadeth, Metallica, Slayer, Anthrax, Accept, Phoenix, Satyricon, The Beatles, Otep, Sodom, Sabaton, Faith No More, Iced Earth, Oasis, Dark Tranquility, Bad Religion, Bathory, Venom, Children Of Bodom, Motley Crue, Europe, Mayhem, Rammstein, Kiss, Kyuss, Gorgoroth, Behemoth, Nargaroth, Hammerfall, Haggard, Led Zeppelin, Kamelot, Aerosmith, Dark Funeral, Dimmu Borgir, Judas Priest, Ozzy, Black Sabbath, Pantera, Cannibal Corpse, Sepultura, Immortal, Scorpions, Iron Maiden, OCS, Manowar, Nirvana, Helloween, GNR, Exodus, Bon Jovi, AC/DC etc etc etc etc!

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru wforweirdo):

Pai normal ca vrem rock...cred ca rockul nu o sa-si piarda niciodata valoarea,adica, eu m-am saturat de Inna si Alexandra Stan, si rockul pe mine ma inspira.:*:*

| AceOfSpades a răspuns:

Eu ascult : 30 seconds to Mars, Escape the fate, Evanescence, Breaking Benjamin, Bullet for my valentine, Disturbed, Falling in reverse, Flyleaf, Godsmack, Good Charlotte, Korn, Linkin Park, Skillet, Nightwish, My chemical romance, Papa Roach, System of a down, The ramsus, Thousand foot Krutch, Three days grace, Green day, Sum 41, Cannibal Corpse, Slipknot. Atatea imi vin in minte.__.

| Gorath a răspuns:

Mă,cum ziceam într-un post anterior, a dat rocku'n voi toţi mai nou.Nu ştiu ce v-a apucat, da pot pune pariu că majoritatea dintre voi nu sunteţi de rock.Ok, încercă asta:http://www.youtube.com/watch?v=Yh_s9gVfoMw&feature=related. Nu-ţi cam vine să mă înjuri, aşa puţin?

| Gorath a răspuns (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Serios? Adică de la inna si alexandra stan treci la rock,şi mai ai pretenţia să îţi şi placă? Mă refer la rockul de calitate,nu la black veil brides,one direction,şi mai ştiu eu ce homălăi aveţi pe acolo, că pentru ăsta nu-ţi trebuie mulţi neureoni să-l înţelegi sau să-ţi placă, chiar deloc.

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru Gorath):

.doar putin?laughing

| LanaDelRayFan a răspuns:

Evanescence,Nirvana,Iron Maiden,Bob Marley,Bon Jovi, Blue3, Coldplay, Scorpions

| Raizen1996 a răspuns:

DAA v-ati dat pe rock toti ma ...ma rog incearca three dyas grace, skillet doar unele melodii, 3 doors down, hollywood undead ma rog sunt multe dar in special iti recomand o melodie gone forever three days grace
poftim linkul http://www.youtube.com/watch?v=fK4uNRF_Po4
sper sa iti placa

| freebiker a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Bob marley... right!

| Gorath a răspuns:

Tot n-ai terminat,frustratule? Taci acolo şi nu mai respira,cum ziceam,consumi aer degeaba,şi e preţios!
Şi da, prostia ucide, păcat de părinţii tăi...

| wforweirdo a răspuns:

Te obligă cineva să asculţi rock? Chiar nu îmi pasă ce părere ai tu despre acest gen de muzică, ai impresia că părerea ta o va schimba pe a mea?
Şi de ce mi-ai trimis mesaj? Eu oricum prin "toată lumea vrea rock" ziceam că de un timp tot mai mulţi postează întrebări despre rock.

| Gorath a răspuns (pentru wforweirdo):

Stai liniştită, nu eşti singura.Şi mie mi-a trimis un mesaj în care-şi etala cretinitatea şi frustrarea despre rock, implicit despre mine.

| Nolkyz a răspuns:

Manca-te-ar Gaia de viubatting eyelashes