| StrongHeart a întrebat:

Noroc.Cum vi se pare instrumentalul asta?
https://www.youtube.com/watch?v=wsct4fyqzfs&ab_channel=x xxtoxxxandxxx

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Ce stare iti transmite?

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

O stare pozitiva, deci de bine. Tie?

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Iti bati joc de mine, nu?laughing Picteaza o imagine mult mai sumbra, dupa mine.Imi da starea ca traim in iad aici pe Pamant.

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Nuuu, vorbeam serios laughing. Tema o vad ca fiind ceva abstract si de perspectiva, te poate duce cu gandul la ceva in viitor sau trecut, ori te poate mentine intr-o stare de veghe pana la momentul oportun big grin.
Apropo, comentand (amandoi), parca am format o pagina de tip ''aestetic'', nu ti se pare happy?

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

E o muzica trista totusi.
"Apropo, comentand (amandoi), parca am format o pagina de tip ''aestetic'', nu ti se pare?"Da, intr-adevar.

| Ineys a răspuns:

Banal.