| Cezar17 a întrebat:

Nu ca nu imi place dar, cum a devenit atat de populara Ai Se Eu Te Pego?

12 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Prin faptul că cei care o ascultă( şi aici includem o mare parte a ţarişoarei noastre mirobolante) au IQ-ul sub nivelul mării.Pricepi tu?

| PumpkinPie a răspuns:

Popularity in football (soccer)

The song is especially popular among footballers.

It was first danced by Brazilian player Neymar who initially appeared on a video dancing to the song "Ai Se Eu Te Pego". Many other videos of the same player emerged later leading to its huge popularity in Brazil.

The song became extremely popular in Spain and all over Europe after Real Madrid players Marcelo Vieira and Cristiano Ronaldo celebrated a goal dancing to the choreography of the song.
Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/Ai_se_eu_te_pego!

| ElHombre2000 a răspuns:

Nu stiu...e o melodie dansanta!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Din cauza dansului laughing rolling on the floor) laughing

| Viseinalbsinegru a răspuns:

Mie nu imi place melodia asta mi se pare poracarie.In schimb colegei mele ii place si o considera "cea mai buna melodie pe care a auzito in viata ei" si ma bate la cap toataaaa ziuuarolling on the floor. Since nici nu stiu cum poti asculta asa ceva, pe mine ma doare capu' cand o audrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor si nici nu pot sa inteleg cum naiba a devenit asa popularaathinkingrolling on the floor

| LittleMønster a răspuns:

E normal ca o melodie gen cea de mai sus sa devina repede populara deoarece spala creierele tinerilor care nu stiu ce inseamna muzica adevarata.

| CatalinD03 a răspuns:

E o porcarie melodia dar a devenit ascultata pentru ca fetelor le plac melodiile spaniole portugheze si cum a vazut o fata sau mai multe a distribuit link-ul si asa creddd...ca a devenit foarte ascultata melodia Ai se eu te pego si arpopo ala care o canta zici ca e gay

| adda004 a răspuns:

Imi placea melodia doar ca tooata lumea a inceput sa ma innebuneasca cu eatongue pai... fetelor(gagicilorlaughing le plac melodiile in spaniola, italiana si portugheza dar la melodia asta le plac mai mult fersurile in romana.scrie pe google versuri.ro ai se eu te puego in romana si vei vedeatongue funda?

| tinpoi a răspuns:

O asculta multa lume...Si devine populara de la unu la altu, si mai ales tipu ala face pe smecheru si pe machio si atrage multe tipe.

| qwe7up a răspuns:

Porcarie de melodie... sincer si nici macar nu a aparut in 2011

| Ellennaa a răspuns:

Pai.parerea mea este ca aceasta melodie merge de la unul la altul iar toti se iau dupa cel mai smecher...cred ca pe melodie a ridicat-o mult dansul coregrafia ca de altfel...thinking

| Flyinthesky a răspuns:

Eu sunt de acord cu tinpoi, cu cat mai multa lume o asculta devine tot mai populara in plus are si dans...sa facut si manea dupa ai se eu te pego...este difuzata pe posturile de radio, la tv. Sper ca te'am ajutat funda:X?