| EnterSandman a întrebat:

Nu este o minunatie aceasta chitara?
Cel putin pe mine ma unge pe suflet...
Consider aceasta chitara un lubrifiant spiritual :))
(Fender Telecaster)
Voi ce parere aveti, in afara de melodie, cum vi se pare sunetul?
Merita sa imi cumpar si eu una?
Mai are cineva Fender?

http://www.youtube.com/watch?v=TEDQlJS3KIo

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Eu una n-am Fender dar prietena mea cea mai buna da si am avut si eu ocazia sa o "scarpin"...un lubrifiant spirituallaughingde'a dreptu si ca sa-ti raspund la intrebare, da meritawinking

4 răspunsuri:
| EnterSandman explică:

Cum primul salariu care imi cade pe mane...stiu ce sa fac... Fender pazea ca vin laughing

| RockaruL a răspuns:

Am eu Fender Telecasterwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chitarist pe Fender Stratocaster Highway One customized, adus din state.

| deadrose2543 a răspuns:

Hey,buna
am eu fender
da, sa stii ca merita, e foarte buna chitara:d