| anonim_4396 a întrebat:

Nu-i asa ca Mr saxobeat e o super melodie?

Răspuns Câştigător
| Cernatescu_Alex_1998 a răspuns:

Da e foarte tare

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Cand a aparut era super tare, era pe primele locuri in topuri, dar acum...

| Element25 a răspuns:

Nu-i asa ca Mr Saxobeat e ****?

| wforweirdo a răspuns:

Nu,nu-i aşa.

| EvangelineDS a răspuns:

Esti o porcarie...

| Aneurysm a răspuns:

Nu.

| HermioneLove a răspuns:

Daaaa o ador!

| CRISS69TM a răspuns:

Muzica romaneasca nu are cum sa aiba super melodii. daca sunt mai cunoscute si ascultate si afara este din cauaza ca nici in lume in ziua de astazi si incepand cu anul 2000 s-a produs foarte putina muzica de calitate in orice gen muzical.vedete de carton in scop pur comercial, texte cu doua, maxim patru versuri si mai nou silabe repetate obsesiv pe melodii cat se poate de slabe pe care le incearca un incepator la scoala de muzica, nu se poate numi alfel decat o accentuare a mediocritatii muzicale de azi.

| GoldCobra a răspuns:

Jalnica piesa, jalnica dezbracata(cantareata), jalnice versuri

| MetalWolf a răspuns:

Nu,e un super rahat comercial.

| mastanalexandra a răspuns:

Nu e supe ca e super super