| AndutzaAndu a întrebat:

Nu stie careva...era o melodie faina... da nu stiu cum se numeste...atata stiu ca era ceva cu "give it to me baby... uh huh uh huh" si mai era ceva "un, dos, tres, quatro, cinco, cinco, seis" sau cam asa ceva...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Pretty fly - Offspring
http://www.youtube.com/watch?v=f7-E1qTVJgE

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu explică:

Iti multumesc pentru raspuns @dianna, dar nu este asta melodia pe care o cautam...melodia asta e veche, intr-adevar seamana ffff bine, dar nu este ea, era ceva cu "butterfly"parca

| AndutzaAndu explică:

Da, da, asta era...iti multumesc @NimeniAltalove strucklove strucklove struck

| AndutzaAndu explică:

Multumesc si celorlaltilove strucklove strucklove struck

| AndutzaAndu explică:

Da,@kittyalexandra, asta era piesa despre care vorbeam.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E cântată de Offspring şi se numeşte Pretty fly (for a white guy). Acesta este videoclipul: http://www.youtube.com/watch?v=f7-E1qTVJgE

| snepy a răspuns:

The Offspring - Pretty Fly

| Dianna a răspuns:

Pitbull - i know you want me

| chocolatte a răspuns:

Buna! Pitbull - I Know You Want Me (Calle Ocho), asta e melodia care o cauti tu?