| Orton35 a întrebat:

Nu stiti cum i se zice la piesa asta iu araium araium hepibi megheninum daca stiti

Răspuns Câştigător
| Ale_8242 a răspuns:

Ştiu că era o manea plagiată după o piesă arăbească ceva de genul ăsta. Nu ştiu piesa originală, dar maneaua e cântată de Copilul de Aur şi Laura Vass - Tu, numai tu

1 răspuns:
| Ady00pk a răspuns:

Melodia originala potrivita versurilor este: Samira Said And Cheb Mami-Youm Wara Youm-Arabic Music
http://www.youtube.com/watch?v=rKRN8vGDGdI
Daca nu asta e ceea ce vrei inseamna ca sigur e melodia plagiata Copilul de aur si laura vass-tu numai tu.:) Sper ca am fost de folos:P Numai bine.