| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunteți deloc îngrijorați în legătură cu efectul muzicii rock asupra tinerilor? Sursa relelor de pe pământ, diavolul aka satana, este cel care le vorbeşte acestora prin această aşa-numită muzică, fără ca ei să își dea seama. Le încețoşează acestora mintea şi îi îndobitoceşte, iar ei dau din cap întrucât satana îi scutură dinăuntru. Ce lume inconştientă!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu - mult mai periculos e bigotismul, fanatismul religios (care stă la baza majorității războaielor) și obscurantismul „credincioșilor".
Astea chiar omoară oameni!

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Sunt întru totul de acord.
Eram ironic, sper că s-a înțeles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Troll.