| sabadac a întrebat:

Numi merge sonorul la calculator ce pot sa fac

3 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Inainte sa iti reinstalezi windows`ul incearca sa intri in control panel si la sound/sunet [in functie de limba], verifica daca este activat suntetul.

| Boog a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta si trebuie doar sa reinstalezi windowsul.

| saman a răspuns:

Daca ai CD-ul calculatorului instaleazal de acolo. Daca nu il ai intra pe google si scrie modelul de calculator intri unde scrie support dai driver si iti cere modelul calculatorului si iti apare tot felul Video etc. Selectezi audio daca is mai multe incearcale pe toate daca nu merge reinstaleaza windows-ul