| vica1 a întrebat:

O aplicatie gratis de ascultat muzica chiar si atunci cand nu este wi-fi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cu internet poti asculta muzica on line. Daca nu ai internet wifi sau date nu poti. Era o aplicatie prin care trimiteai bataile inimii cuiva prin sms si ti se oferea nu stiu cati mb gratis dar nu stiu daca mai este valabila. Dupa ce trimiterai bataile inimii cuiva ti se oferea internet 2G. Mai intereseaza-te de aceasta aplicatie.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Ai internet asculti muzica, nu ai internet, iti stochezi pe telefon mai multe melodii si asculti.
Ce rost ar mai avea internetul daca ar exista astfel de aplicatii?
Ce rost ar mai avea youtube?

| Protableta a răspuns:

Salut,
Pai singura varianta ca sa asculti muzica este sa stochezi in telefonul - tableta ta, daca nu esti conectat la Wifi. Daca vrei sa asculti un radio online sau Youtube trebuie sa fi conectat la internet.

| LolOmgWtf a răspuns:

Exista un site pe Google numit juice.mp3. Uneori o sa-ți arate chestii gen "viruși detectati" : sunt false tongue.

| Irina_Bianca_2001 a răspuns:

Toate necesita wi-fi.