| anonim_4396 a întrebat:

O făcut careva cursuri de canto cum e prima data? Dacă nu ai voce și ureche muzicala îți spune din prima sau cum e? Sunt pasionat de cantat și as vrea sa iau lecții de canto nu prea știu dacă am voce ce te pune sa faci prima data? Te pune sa cânți o melodie sa vadă dacă ai voce sau nu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te pune să recunoști și să reproduci câteva note cântate la pian și câteva ritmuri bătute cu un vârf de creion sau de pix lovind masa.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

E clar habar nu am sa recunosc notele sau ritmurile o sa merg zilele astea și o sa ma conving sper sa nu fie asa

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Succesuri!

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Mersi mult.