| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a întrebat:

Off maine am un concurs eu fac, canto si na am emotii si nu vreau sa gresesc ce sa ma fac? Va rog ajutati-ma dau funda multumesc!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Imaginează-ți că ești cea mai bună!

| WaterDrop a răspuns:

Culca`te si te trezesti cu fix 30 de minute inainte de concurs.In felul acesta vei fi prea ocupat sa nu intarzii la concurs si nu vei mai avea timp de emotii happy

| Daniel9988 a răspuns:

Mai intai invata sa scii si sa vorbesti. Dupa poti sa faci si canto.Tu te-ai nascut pedaland pe bicicleta si dupa ai inceput sa mergi?