| Dessie a întrebat:

Ok. Am mai pus o intrebare legata de asta mai inainte, dar se pare ca nu a avut efect. Cine, va rog frumos, imi poate spune si mie cateva magazine de instrumente muzicale prin Constanta, si adresa, si, va rog eu mult, daca puteti, sa-mi si explicati unde se afla ar fi perfect, pentru ca nu cunosc Constanta chiar asa de bine. Va rog, am nevoie de raspuns. =(

Răspuns Câştigător
| Rapunzell a răspuns:

Buna! Stiu ca era un astfel de magazin pe Stefan cel Mare, cum mergi dinspre Tomis Mall spre Politie, pe partea stanga. Este destul de aproape de politie.

1 răspuns:
| Dessie explică:

Multumesc frumos ca mi-ai raspuns, Dar mi-am achizitionat deja ceea ce doream. =D Mersi oricum >big grin