| anonim_4396 a întrebat:

Pai as vrea sa gasesc o melodie e cantata de un asa zis mister nu stiu mai cum si melodia se numeste duda am auzit-o pe kiss fm dar nu i-am retinut numele era ceva de genu mr... duda sad va rog help

3 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Habar n-amthinking Nu cred ca exista asa cevatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate am auzit. era "mr brown"?! sau ceva de genu' asta. si erau si niste versuri de genu'. ( nu stiu exact daca astea sunt dar ideea era asta ):

try to understand my song/lyrics
and sing to your friends...
PARCA! cam asta era ideea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://cauta.trilulilu.ro/audio/mr%20broom%20the%20doo%20dah

ASTA II! doar ce-am gasit'o!