| Lolkkk a întrebat:

Pai eu am orgă acasa dar dacă vreau sa învăț cu tata tipa la mine când fac ceva greșit, dar ieri am cantat la un festival o părticică dintr-un cântec și ma gândeam nu ar fi bine sa învăț sa cant vocal sau sa ma uit pe internet și sa învăț mai multe, gen poate voi face ceva cu cantatul dacă voi încerca.
Dar ieri am și dansat la acest festival, gen sunt bun la dans dar as vrea sa îmbunătățesc și cantatul.
Ma ajuta cineva cu un sfat?
Îmi trebuie neapărat o școală de canto?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă școală nu, atunci profesor privat.

| Ganderoaica a răspuns:

Nu neapărat o școală de canto, ci un profesor de canto.