| alice2 a întrebat:

Pai. Exista o reclama recenta. are aproximativ o luna maxim si in reclama apare un baiat caruia catelu ii fuge si lumea cu bicilete sau alte ucruri incearca sa il prinda si nu reuseste nimeni si in cele din urma o fata reuseste sa il prinda. pentru ca isi pune ea catelu jos si asa reuseste. ok. cred ca melodia o canta mica. da nu is sigura siiiii HELP. CUM se numeste melodia?big grin

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mika-Good Gone Girl- http://www.youtube.com/watch?v=XzVB_-9LqB4

| Melinik a răspuns:

Mika-Good Gone Girl :d stiu ca e al treilea raspuns laughing big grin.

| PinkPoison a răspuns:

Mika - Good gone girl