| Scarlett011243 a întrebat:

Pe ce frecventa este Rock FM in Baia Mare?

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frecvenţa pe care se poate asculta Rock Fm în Bucuresti este 100, 6 MHz. Pe teritoriul ţării postul de radio are staţii locale la :
Cluj - 92, 2 Fm
Constanţa - 103, 9 Fm
Sibiu - 89, 9 Fm
Suceava - 107, 7 Fm
Târgu Mures - 88, 4 Fm
Bistriţa - 88, 2 Fm
Galaţi şi Brăila - 104, 8 Fm.

Îl poţi găsi şi online ( www.rockfm.ro )

| Scarlett011243 explică (pentru anonim_4396):

Cum pot sa ascult online?
Unde sa dau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarlett011243):

Imediat ce intri pe pagină găseşti în dreapta-sus un buton cu "ascultă live". Apeşi şi se va descărca/deschide un fişier numit "listen". Audiţie plăcută!

3 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Whoa. Rock FM se transmite si in alte orase din tara, fara Bucuresti?
Nu stiu pe ce frecventa. Try them all, asa patesc eu cand caut pe radioul mp4-ului un post bun.