| HermioneLove a întrebat:

Pe ce frecventa ii canalul de radio La La Rdio

Răspuns Câştigător
| Cocolinnutza a răspuns:

Criss,vezi sa nu transpiri de la cat ai scris! Nu inteleg de ce te bagi tu in intrebarile ei daca habar n-ai raspunsul..Ai opinia ta, dar nu te mai deranja sa scrii daca stii ca o sa iasa scandal! Mai lasa naibii cuvintele fara sens... Daca ei ii place Selena Gomez si Lala Band nu inteleg care e problema ta?! Oricum nu poti sa o schimbi...Si tu Lolacoolgirl1225fanSelenaDemiNini nu-l baga in seama pe ratatu' asta care n-are ce face si se ia de oameni! A..si despre radio uite aici dragut-o: http://www.profm.ro/radio/profmlalaradio

5 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Pe 00.00.acolo se difuzeaza nulitatile.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Care-ti baiul?

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Draga mea, intelege odata ca si eu am dreptul la o parere, o opinie, un raspuns, la fel ca toti ceilalti.eu iti spun doar realitatea, pe care tu o refuzi.asa cum eu respect gusturile fiecaruia, asa si tu trebuie sa respecti parerile celorlalti, atata timp cat nu esti atacata, tu, ca persoana.iti respect gusturile, parerile, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fiu de acord cu ele.invata sa faci diferenta intre una si alta.eu am prieteni foarte buni carora le plac manelele, pe care le urasc din tot sufletul, ca si muzica asta stupida din ziua de astazi, dar il apreciez ca om, si el pe mine, pentru ca stim sa facem aceste diferente.ca sa respecti pe cineva, nu inseamna ca trebuie sa aiba aceleasi gusturi cu ale tale.noi ne contrazicem cu argumentele fiecaruia, pe diferite teme, dar in mod constructiv, si ramanem prieteni.ne ajutam la nevoie.nu tinem cont de ce-i place celuilat.asta inseamna omenie.nu jigniri si alte maniere suburbane, doar ca nu ne place ce muzica asculta, x.sau sa-l jignesc pe x, pentru ca nu are aceeasi parere sau opinie ca si a mea.astea sunt absurditati. oricum sunt convins ca odata vei realiza toate aceste aspecte.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM):

Deci eu am inteles ce zici! pai tocmai de aia nu mai jigni si imi spune ca ascult muzica de retardati! sau ma rog ce mai zici tu! as vrea sa nu te mai bagi in intrebarile mele! si eu nici o data nu am zis nimic jignitor de gusturile tale! si eu am cerut ajutor aici nu sa zici tu asta! am cerut ajutor nu parere!

| CRISS69TM a răspuns:

Tu chiar nu intelegi limba romana? am dreptul la fel ca toti sa raspund la orice intrebare, fie ca este a ta sau a altcuiva.nu poti sa-mi interzici sa raspund la itrebarile tale.mai ales ca nu folosesc cuvinte obscene cum ai folosit tu, la adresa mea.recitesteti raspunsurile catre mine si vezi cine a jignit. daca nu le mai ai ti le trimit eu.si ale mele, si ale tale.eu nu te-am jignit niciodata, cu toate ca tu ai inceput cu jignirile.eu am avut raspunsuri cat se putea de decente.mie nu mia atras atentia nimeni de felul cum raspundeam, si nici nu mi s-au sters intrebari sau raspunsuri.nu este problema mea ca tu nu vrei sa-ti recunosti greselile, si mai ales sa recunosti realitatea, si interpretezi eronat orice raspuns din partea mea.au fost altii care te-au jignit si nu le-ai raspuns cum mi-ai raspuns mie, cu injurii si jigniri. oricum nu este corect cum procedezi.

| Cocolinnutza a răspuns (pentru CRISS69TM):

Criss,vezi sa nu transpiri de la cat ai scris! Nu inteleg de ce te bagi tu in intrebarile ei daca habar n-ai raspunsul..Ai opinia ta, dar nu te mai deranja sa scrii daca stii ca o sa iasa scandal! Mai lasa naibii cuvintele fara sens... Daca ei ii place Selena Gomez si Lala Band nu inteleg care e problema ta?! Oricum nu poti sa o schimbi...Si tu Lolacoolgirl1225fanSelenaDemiNini nu-l baga in seama pe ratatu' asta care n-are ce face si se ia de oameni! A..si despre radio uite aici dragut-o: http://www.profm.ro/radio/profmlalaradio