| Anahiteamo a întrebat:

Pe ce siteuri pot sa gasesc cat ai multa muzica indiana?

funditawinking

8 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Pai...nu prea inteleg ce zici :-? dar poti sa asculti pe www.youtube.com sau www.trilulilu.ro. iar daca vrei sa descarci incearca www.fisierulmeu.ro. muzica o cauti tu :-"

| Rihanna18 a răspuns:

Pai de obicei scrii si u pe google Bollywood

Sau mai bine scrii pe youtube "indian bollywood"

si sunt acolo diferite melodiiwinking
:X

| MuadDib a răspuns:

Indiana? Poti fi mai explicita te rog? Indiana americana, sau indiana care provine din Asia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunemi si mie

| 2009hidro2013 a răspuns:

Vrei sa dai jos, sau sa asculti?

| 2009hidro2013 a răspuns:

Eu cel mai mult ma uit pe youtube, dar mi-am si descarcat de pe dc++. Astept un raspuns de la tine.

| Hellow a răspuns:

Buna! :) Uite cateva site-uri :)
http://gaana.com/
http://www.saavn.com/new
Mai este youtube-ul unde poti scrie "bollywood songs" :) Sper k ti-am fost de ajutor. :*