| Polaris a întrebat:

Pe cine preferaţi: pe Ozzy Osbourne în Black Sabbath sau pe Ozzy Osbourne în varianta solo?

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

în Black Sabbath, normal. Trebuie să pun şi argumente?

| Bogdanux a răspuns:

Ambele variante, pentru ca a scos muzica buna atat cu Black Sabbath, cat si solo.

@adrian

Ai si nu ai dreptate.Mie de exemplu, imi place Black Sabbath si cu Ronnie James Dio.Acuma nu poti sa spui ca Ronnie suge, as lua-o ca pe o insulta.

| Bogdanux a răspuns:

Aceeasi parere o am si eu, fara Ozzy sau oricare alt membru, nu mai e Black Sabbath, ci o trupa tribut (iau vorba de la niste rautaciosi, deh).

| Bogdanux a răspuns:

@mhm24

Aici iti dau dreptate.La o viata ca a lui, nu ma mira.

| Polaris explică:

Hmm, aici intră şi problema vocii, deoarece vocea lui Osbourne s-a degradat mult în timp şi nu mai este nici jumătate din cea fost. Mi-e silă să recunosc, dar asta e.

| LifeFail a răspuns:

În Black Sabbath.

| adi4ever a răspuns:

Poate o sa te surprinda dar il prefer pe Ozzy varianta solo. Sa iti spun si de ce Ozzy=Black Sabbath, Black Sabbath fara Ozzy nu e nimic!

| adi4ever a răspuns:

@bogdan26: Nu am zis ca Ronnie James Dio nu e bun sau ca il contest.Are chiar o voce mai Havy sa zic asa decat Ozzy, dar eu unu nu imi pot imagina Black Sabbath fara Ozzy nu mai e aceeasi trupa!

| AleBale a răspuns:

In Black Sabbath, categoric.

Răspuns utilizator avertizat