| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Pentru a cânta rap îți trebuie neaparat voce? Imi place foarte mult sa fac rap dar simt ca vocea mea nu este potrivită pentru a cânta rap.Plus ca toată lumea îmi zice ca sunt cringe și prost

2 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Pentru a canta rap ai nevoie de voce da, de fapt pentru toate tipurile de muzica ai nevoie de voce. Daca vocea ta nu e potrivita nu vei reusi prea mult, dar fa-o de placere pentru tine insuti, nu trebuie sa devii mega star acum.

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Sa ai ureche si voce de rapper! si cel mai important, rapperii scriu versuri, ceva de la ei, din viata lor, din povesti de viata traite de ei... adica ***. sa ai, gen, un 30 de ani