| AddaMaria a întrebat:

Pentru cei care asculat rock happy care sunt melodiile vostre preferate? happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FackingJungle a răspuns:

Guns n' Roses - Don't cry
Papa roach - to be loved
AC\DC hells bells
Si mult mai multe nu cred ca as putea sa le enumar
Dar in general ascult : Guns n'Roses,AC\DC,Skillet, Linkin Park, Dragonforce, Papa roach, Dead by sunrise, Dead by april etc

| Pepper9 a răspuns:

Ar fi prea multe ca sa le enumar.Iti enumar doar trupele/artistii pe care ii ascult(rock si subgenuri):Three Days Grace,Nightwish,Epica,Red Hot Chilli Peppers,Guns 'n' Roses,Manowar,Alice Cooper, Sum 41, Dead By April,Nirvana,Skillet,Breaking Benjamin,Bon Jovi,Pink Floyd, Metallica, Iron Maiden si altele.

| DjSmoKEE a răspuns:

Dope - Die mother Fucker die

| domnulgest a răspuns:

Yeaaaaaaaaa Red Hot chilli peppers - Californication cei mai tari

| bea_6905 a răspuns:

Cam tot ce e Bon Jovi, Nirvana, Guns N`Roses, Metallica, The Runaways, AC/DC, Aerosmith, Ozzy Osbourne si Nickelback.

| Maya_8462 a răspuns:

Evanescence - my immortal
Linkin Parck - In the end
Metalica toate melodiile sh...
Lordi - Hard Rock Hallelujah

| Adolescenta a răspuns:

Seether - Remedy
Toate de la pramore si flyleaf
hey mondey-homecoming
skillet-comatose
skillet-falling inside the black
not an angel- city sleeps
etc