| nero783 a întrebat:

Pentru cei care canta la un instrument(de preferabil vioara),am probleme la atingerea notelor pe coarda,asa ca am pus niste semne pe corzi, e bine cum am procedat? imi puteti spune beneficiile si riscurile?

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Nu este nici un risc, insa, daca mergi la un concurs de cantat la vioara, cel mai probabil, cineva va observa, si nu cred ca ar fi ok...insa beneficiile sunt ca acum poti stapani notele mai bine.=)