| REMiXPaLTaLK a întrebat:

Pentru cei care cunosc doar > Caut o melodie românească cântată de o cântăreaţă, iar în melodie se spune aşa pintre altele ca şi cuvinte: '' de ce ne-am pierdut'' - specific că nu o cântă nici Andra, nu e nici manea, nu o cântă nici Claudiu Zamfira, melodia este lentă, de dragoste, are un felling special şi este o melodie cântată de o voce bună ca fată, am auzit-o la un radio în Penny market dar nu am reuşit cu telefonul cu Music Recognition să o găsesc, deci, aştept aici mai multe link-uri de pe net de la voi sau nume de cântăreaţă, restul e treaba mea şi cel care o să fie câştigător ca răspuns îl anunţ aici şi o să aibă şi melodia gratis - mie îmi trebuie doar numele cântăreţei sau un link ceva în net unde e muzică să văd dacă e acea melodie şi apoi e treaba mea cum o găsesc.

2 răspunsuri:
| Alyyy123 a răspuns:

Oare sa fie melodia de la Bambi - Doare ca ne am pierdut?

| REMiXPaLTaLK explică (pentru Alyyy123):

Nu, nu e, Bambi e o pisata de asa zisa cantareata cu figuri de diva in cap - voce de rahat ca multe alte mâţe lesinate de la noi din RO ce se dau artiste! Pai panarama asta de muysta de Bambi are feeling in ce canta?!? - Ce caut eu e o melodie foarte tare si in melodiile lui rapandula asta de Bambi nu exita in melodie zicand: '' de ce ne-am pierdut '', nu ma las pana nu o gasesc, am trimis la Penny mail sa imi spuna daca era pe radio sau faceau ei play intern in reteaua lor de sonorizare - dureaza, o gasesc pana la urma in timp si nu ma bazez pe Penny prea mult pentru ca de obicei si rahatii astia au figuri in cap ca sunt multi-nationala si sunt gretosi ca ei nimeni! Posibil sa fie pe undeva in net melodia insa cu softurile din telefon nu am reusit sa o depistez, asta inseamna ca nu o au in baza de date ca amprentare si rezulta ca e o melodie rara care a scapat de promovarea abuziva de gen drogati ca Eminem.