| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Pentru cei ce nu asculta rock si metallaughing de ce nu v-apucati si voi?laughingrolling on the floor

4 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Pentru ca noi suntem o fire mai linistita si ca sa stii uni dintre noi asculta dar numai atunci cand suntem nervosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand sunteti nervosi? si banuiesc ca prin rock si metal voi intelegeti Black Veil Brides? kids these days...

| DuDux3 a răspuns:

In nicun caz. Urasc muzica rock si metal, dar nu sunt nici innebunita dupa muzica linistita.Eu sunt ceva de genul:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bmSpn3EnsE0

| DuDux3 a răspuns (pentru DuDux3):

Adica Pop.