| AnonimMareMareMare a întrebat:

Pentru cei mai new-school intreb.

Ar merita sa te apuci de rap chiar daca e invechit si nu mai prinde asa bine in zilele astea sau de genul ala numit TRAP care prinde cel mai bine in timpurile astea? Cu care ai avea sansa de reusita mai mare? Cu ce se cere sau cu ce iti place?

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

Daca iti iese rap-ul bine de tot, rupi laughing
Degeaba se face trap daca nu asculta lumea.
Rap-ul il asculta si adultii.
Pe cand trap-ul (cel putin romanesc) il asculta doar astia pana in vreo 18 ani.
Rap-ul nu cred 'ca moare'. mai ales daca are mesaj.
Stii cum e cu Nimeni Altu'? Cata lume il asculta si in ziua de azi chiar daca nu a fost dat pe tv/radio.