| Deaad a întrebat:

Pentru consumatorii de rap romanesc, va fac cunostinta cu

https://www.youtube.com/......tps?/watch

Poate multi il stiti din bazooka dar cel mai probabil curiozitate nu v-a impins sa ii ascultati albumele solo.

Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu prea au farmec separați, ci mai mult împreună. Codrin are singur farmec dar doar din punct de vedere al entertainment-ului că pentru calitatea muzicală are nevoie de ceilalți doi.
Nu zic că solo sunt slabi, cântă destul de bine, dar mai bine Bazooka în întregul său, are potențial.

| JetBlueJet a răspuns:

Ii dau un 8, 65.
*Melodiile ies mai faine cand este toata trupa Bazooka.
Si cum zice si Blacky... Tot Codrinel ii baza.

| Deaad explică (pentru JetBlueJet):

Baza acolo e Echo si Sesu.
Sa fim seriosi...
N-am nimic cu Codrin, chiar si el a spus-o.

Echo si Sesu au o experienta mult mai mare ca el.

Mai ales Sesu care are 30 si ceva deani si face rap de o gramada de timp.

| Blacky6 a răspuns:

Is la parerea ca Codrin are mai mult "fleer" si se pricepe mai bine la rime ca Sesu.