| Robertyz a întrebat:

! Peste cateva zile am excursia cu clasa si am nevoie de niste sugestii de melodii potrivite pentru drum si nu numai, adica mai pe scurt vreau niste idei geniale cu melodii bune de ascultat ( fara manele ). Multumesc anticipat.Cine are cele mai bune idei are funda!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Pune melodii care sunt cunoscute, gen cele care se dau mai des pe la radio de sunt mari hituri. Asa poti fi sigur(a) ca le stie toata lumea si le puteri lalai cu totii. (habar n-am sa-ti zic o melodie in sine pentru ca nu ascult radio prea des)
Bafta