| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Pot scoate de la o melodie vocea si sa ramana numai melodia? Daca da, cum? Si cu ce program, de unde il pot lua?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Momentan nu s-a creat un anume program cu asemenea optiuni. Poate pe viitor vor aparea astfel de programe... pana atunci... nu poti face nimic.
O zi buna! happy

| lovefan a răspuns:

Buna! Pai, acum nu stiu sigur, cred ca vrei sa spui karaoke. Pe youtube scrii titlul melodiei + karaoke si trebuie sa iti apara melodia respectiva fara vocea artistului care o canta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pwp kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Xc8m4zaOe9g&feature=related

incearca si tu cum face asta aici

| sfdhg a răspuns:

Nu cred ca exista programe pentru asa ceva. dar poti pune de ex numele melodiei apoi dupa nume pui "instrumental" si ai ceva sanse sa gasesti! bafta

| msdea a răspuns:

Nu stiu