| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Poti avea succes in muzica (solist) daca esti o fire mai timida, linistita?

6 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Poti sa produci muzica. Pe multi producatori si ingineri de sunet nu-i prea vede nimeni la fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mult talent si stii sa te promovezi, da.
Mai depinde si cine te promoveaza.

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Ce zodie esti?

| prietenaingrijorata02 a răspuns (pentru antrebarisiraspunsuri):

Nu stiu cum sa iti zic, dragule.Dar cred ca ti se potriveste o alta cariera.Majoritatea celor cu semnul zodiacal pesti nu se potrivesc cu industria muzicii si sfarsesc dureros. Majoritatea sunt mult prea slabi emotional pentru asta si apeleaza la vicii precum dr*guri, boli psihice...din cauza stresului... Unii chiar si-au sfarsit viata. Ai nevoie de carisma, caracter, o personalitate grozava si usor de placut, ceea ce nu apartine zodiacului tau. Meriti mai mult de atat si cred ca e timpul sa iti alegi un drum mai bun. Succes! happy

| StrongHeart a răspuns (pentru prietenaingrijorata02):

Nu are nici cea mai mica legatura cu intrebarea.