| aleandree16star a întrebat:

"Poti deveni cantaret/cantareata daca nu ai voce" m-a intrebat o fata voi ce parrre aveti

Răspuns Câştigător
| GabyVlad9i9i9i9i9i a răspuns:

Depinde si de acea persoana, daca chiar isi doreste sa devina cantaret/Cantareata, e posibil, dar are de exersat mult daca nu are voce, dar poate sa si- o faca exersand.

3 răspunsuri:
| TrialByFire a răspuns:

Daca este frumoasa si foloseste autotune probabil ca da.Tu cum crezi ca a reusit Britney Spears sa aiba o cariera de succes?

| 73zn a răspuns:

Evident ca da mai toti folosesc autotune chiar daca sunt afoni si chiar merge laughing
mai ales daca esti fata cum e in ziua de azi iti bagi botox in cwr si gata esti faimoasa laughing

| aleandree16star explică:

Ok mersi