| neanderthalfararusine a întrebat:

Preferati muzica cu un mesaj mediocru, menita sa va aduca o stare buna de dispozitie sau cea care are o compozitie de asa natura sa va puna mintea la contributie?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Prima de obicei.De ce va intrebati cu totii? Pai sunt destul de obosit dupa 7-8 ore de scoala deci nu mai am chef sa "pun mintea la contributie" si atunci cand ascult muzica. Vreau sa ma simt bine si atat.
Uite, ceva de genul ascult
https://www.youtube.com/watch?v=mtFkV6pixwo
(Fiecare cu ce ii place, nu?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua variantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua variantă.

| ubox7007 a răspuns:

Ambele, depinde de stare, cand fac un antrenament (workout la sala) nu prea merge sa ma gandesc la "misterele universului". Cand stau acasa, sunt mai linistit, imi place ceva mai cu mesaj.

| implant a răspuns:

In general prefer melodiile fara versuri, uneori ma enerveaza versurile si incep sa ascult instrumentalele
dar nu e mereu asa, alteori imi plac si melodiile cu mesaje