| MyNameisEduard a întrebat:

Pune un link cu melodia ta preferată și îți dau părerea mea. N-am nimic personal cu nimeni dar fără manele va rog!big grin

11 răspunsuri:
| MyNameisEduard explică (pentru CostinAlamariu):

Scuze,chiar nu știu ce să răspuns să dau, adică e un imn dar sună bine happy

| CostinAlamariu a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Lmao trebuie sa recunosc ca ma si prosteam un pic. In sensul că presupuneam ca vrei un cantec ceva mai "normal". Nu că nu mi-ar placea și muzica de genul totusi. Ador cantecele patriotice si folclorice din diverse țări și perioade istorice.
Nu am o melodie favorită, dar am din când în când câte-o obsesie. De exemplu ceva mai recent melodia asta:
https://youtu.be/5m-JSQbDSvk

Am vazut că ai gusturi bune în muzică și am impresia ca ti-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I've been waiting for this moment all my life, Oh Lord.
https://youtu.be/IeDMnyQzS88

| MyNameisEduard explică (pentru anonim_4396):

Chiar dacă e live sună bine, e linistitoare pentru mine, îmi place happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Mi se pare că sună mai bine live decât versiunea înregistrată, de aceea am pus versiunea live. happy

| DieInBeautifulStars a răspuns:

Niciodată n-am putut avea o singură piesă preferată, însă aceasta oarecum mă sensibilizează. ^^
https://youtu.be/cIlghWDd7RU

| MyNameisEduard explică (pentru DieInBeautifulStars):

Am vizionat-o pe toată, atât audio-ul, versurile cât si videoclipul mi-au plăcut mult, o melodie foarte frumoasă ^^

| DieInBeautifulStars a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Mă bucur tare să știu că ai această părere. ^^