| felisbalan a întrebat:

Puteti imi da niste nume de trupa de fete? Vreau sa-mi fac o trupa de fete si nu-i gasesc numele?

Răspuns Câştigător
| Andreea304 a răspuns:

thinking"The power"?

13 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Butcher babies, Marie Dolls, Junkyard lipstick Rockbitch, Hellcats, Vocifera, Pervers Suffering. Nu-mi mai vin altele-n minte

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

...Rockbitch?

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Dar deja există trupa asta...Tocmai de asta am întrebat.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru KristalPop):

Toate formatiile enumerate deja exista.

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Am observat, aproape toate îmi sunt cunoscute.
Dar pe ăştia ştiam să le scriu şi eu.
Ea nu a cerut trupe muzicale deja existente, a cerut idei de nume de trupă de fete.

| felisbalan explică (pentru KristalPop):

Corect

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru KristalPop):

Pai astea-s idei, idei deja folosite ce-i drept...dar merge sa te inspiri. Rockwhore, Butcher children, Marie Puppets, Junkyard vaginas...

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

La drept vorbind... ea bănuiesc că nu ştia că sunt deja existente, şi mai ales că sunt nişte trupe mai necunoscute, greu să găseşti o melodia de-a lor.
Putea să folosească ideile recomandate de tine şi se putea face confunzii.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru KristalPop):

Da, si apoi sa fie acuzata ca plagiaza... ca-i dificil sa dai cautare pe youtube.
Putem sta linistiti, n-o sa adopte unul din numele alea, nici daca ar fi ultimele posibile.

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

E destul de greu fiindcă nu sunt trupe cunoscute.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru KristalPop):

Si atunci, eu de unde le stiu?big grin Tu de unde le stii?

| KristalPop a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Eu am aflat de unele de pe metalhead...