| ForbiddenLove a întrebat:

Puteti sa imi spuneti aproximativ cate melodii ar trebui sa intre pe un cd-r :-D

9 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Pai un CD are 700 md, o melodie are in medie 4, 5 mb. deci. cam 150 big grin

| Mefisto23 a răspuns:

Pai un CD are 700 md, o melodie are in medie 4, 5 mb. deci. cam 150 big grin daca il faci mp3. Daca il faci audio iti intra cam 25.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de memoria CD-ului.Verifica cati mega are fiecare melodie pe care vrei sa o pui pe CD si vei afla.Nu este greu.

| andreiyo50 a răspuns:

Pe un CD in format mp3 intra aproximativ 140 de melodii de cate 5Mb fiecare. Pe un CD in format audio pentru combina muzicala intra aproximativ 9 melodii.

| deyutzyk97 a răspuns:

Depinde de cati gb e cd... dar aproximativ 10 sau 20 sau poate si mai mult

| Craiovamax a răspuns:

In functie de marimea melodiei, aproximativ 200 ar trebui sa intre.

| Foarfeca a răspuns:

Depinde de cat gb are
de obicei (sau la cele pe care le am eu) peste 20

| SweetyNuta a răspuns:

In mare masura depinde de marimea melodiei...Se poate sa pui chiar si 20 de melodii, sau mai putine de 20...Depinde

Fundita? happy

| roberta_3262 a răspuns:

Pai intra vreo 15 melodiibig grinbig grin