| NancyTheBest a întrebat:

Puteti sa imi spuneti citi ani are Christina Aguilera, Rihanna, Beyonce, Adele, alea din Destiny's Child, Jessie J, Bruno Mars, Nicole Scherzinger, Lara Fabian, Celine Dion, Toni Braxton, Katy Perry, Lady Gaga, Carly Rae Jepsen, Ke$ha,Alicia Keys,Zara Larsson, Pink, Avril Lavigne, Cher Lloyd, Taylor Swift,Demi Lovato, Miley Cyrus,Selena Gomez, David Guetta, Britney Spears. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Christina Aguilera-32
Rihanna-25
Adele-25
Beyonce-31{Destiny's Child}
Kelly Rowland-32{Destiny's Child}
Michelle Williams-32{Destiny's Child}
Jessie J-25
Bruno Mars-27
Nicole Scherzinger-34
Lara Fabian-43
Celine Dion-45
Toni Braxton-45
Katy Perry-28
Lady Gaga-27
Carly Rae Jepsen-27
Ke$ha-26
Alicia Keys-32
Zara Larsson-15
Pink- 33
Avril Lavigne-28
Cher Lloyd-19
Taylor Swift-23
Demi Lovato- 20
Miley Cyrus-20
Selena Gomez- 20
David Guetta- 45
Britney Spears-31

Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ai auzit de invenţia aia minunată numită google?

| Ana8785 a răspuns:

Vroiam sa-ti spun varstele insa RyGoleta mi-a luat-o inainte :-).

Iti pot recomanda un site unde poti gasi stiri zilnice despre aceste vedete si multe altele:

http://www.blogvedete.com/

| CristiZisMosu a răspuns:

Daca ai pana in 20 de ani crede-ma sunt mult mai mari ca tine! unele mai au putin si ajung la 50... deci sunt mari