| anonim_4396 a întrebat:

Romania, cand v-a avea un concert cu marea orchestra condusa de Andre Rieu?
Multumesc!

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Orchestra ANDRE RIEU e super are tot ca vrei, muzica foarte buna, ritm, melodicitate, orsicat ar costa un bilet la spectacol, se merita.

auran
| auran a răspuns:

D-zeu stie, dar mi-ar placea tare mult - la ce spectacole da ar fi si pacat sa nu merg...pana atunci ramane CD-ul care-l poti viziona si asculta oricand doresti, clipurile de pe youtube sau situl personal al acestuia - www.andrerieu.com... unde poti urmari activitatea, concertele s. a.