| cyberwest a întrebat:

ce credeti despre Puya?
il mai respectati?
eu sincer inca il respect pentru ce a facut pentru noi chiar daca s-a lasat de muzica ce o canta candva
respect puya!

6 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Eu il iubesc pe Puya. nu aveti decat sa credeti ce vreti de el. nu stiti ce e muzica buna.

| resemnat a răspuns:

E baiat bun!

| BadBoyCristy a răspuns:

Puya o ajuns om mai destept ca s-o comvins ca injuraturile ii imputineaza fanii.

| Chαяtreux a răspuns:

Ba se drogheaza ba e in campania anti drog laughing
Ba canta misto, ba canta ceva asemanator manelelor
Cand vad ce fite are si cum se stramba. straight face
Mdeah. cam nuwinking

| Anddrea a răspuns:

Si mie imi place in continuare. Si-a schimbat stilul clar, dar nu mi se pare ca a inceput sa cante "manele" cum zic unii si altii.
"Undeva-n Balcani suna a manele
Pai mai demult aici era Turcia, mai vere
Sunt contestat ca-ncerc sa fiu original
Ca pun ceva de la noi in rapu' asta din Salajan"
Cum zicea si el aici. Doar face ceva nou.

| KaRa23S a răspuns:

Bre eu nu am nimic cu puya, insa ma plictiseste foarte repede. Are melodii frumoase insa dupa 2 ori de ascultat aceiasi mel m-am si plik