| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal-tare fratilor!
As vrea sa-mi spuneti de ce a murit Tamango!
Ofer FUUUUUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| deeyuu a răspuns:

Tamango a murit deoarece a suferit un atac cerebral! Funda?

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Celebrul lăutar Tamango a decedat ieri (8 iulie), în jurul orei 17:00, după ce a suferit un atac cerebral. Potrivit soţiei sale, era al patrulea atac pe care artistul l-a făcut, acesta fiind bolnav de mai bine de patru ani. Tamango, care avea 65 de ani, va fi înmormântat marţi (astazi), 10 iulie, la cimitirul din Valea Plopilor, comuna Ghimpaţi.

Sursa: http://www.gandul.info/......al-9834175

| Douapuncteicsss a răspuns:

Celebrul lăutar Tamango a decedat ieri (8 iulie), în jurul orei 17:00, după ce a suferit un atac cerebral. Potrivit soţiei sale, era al patrulea atac pe care artistul l-a făcut, acesta fiind bolnav de mai bine de patru ani. Tamango, care avea 65 de ani, va fi înmormântat marţi (astazi), 10 iulie, la cimitirul din Valea Plopilor, comuna Ghimpaţi.