| al3x955 a întrebat:

Sal tpu...am auzit acum cateva zile o melodie la radio... avea refrenul all day all night dance sau we dance..nu il mai stiu bine si canta o fata cu voce subtire parca era facuta pe calculator vocea. dau funda si mentionez ca nu era sak noel-loka people

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AP4dnGkZne4&ob=av2e
Nu prea cred ca este aceasta, dar poate...

| al3x955 explică (pentru CautNume):

Nu era asta dar si aceasta e frumoasa

| al3x955 explică (pentru CautNume):

Gata am gasit-o era alessia-everyday dar iti dau funda pentru ca ai fost singurul care ai raspuns

| CautNume a răspuns (pentru al3x955):

1.Singura nu singurul
2.Macar ai mai gasit o melodie care iti place laughing...

| al3x955 explică (pentru CautNume):

Singura iarta-ma si da imi place si melodia care mi-ai dato tu