| Spiku a întrebat:

Sal TPU. am cateva intrebari
vreau sa bag o melodie pe youtube. dar nu stiu cum.thinking
si cum pot sa fac co linie melodica si in acea linie melodica sa cant eu.cum fac chestiile astea? respect

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

It zic da trebie sa it faci cont uite sa it facem contu http://www.youtube.com/create_account?next=%2F

username: ex alexandrasasusaku

location: romania

Date of birth daca: nu ai 18 ani it sugerez sa pui mai mult!

Gender:Male Female female e femei Male e barbati I accept dai

Your curent email adres: emailu tau

Chose Password o parola exemplu calculator

Re-enter password: repeti parola

World verification codu de acolo

Gata confirma emailu!

apoi accezeaza linku te-ai logat pe Sing in scrii asa ce email ai folosit tu emailu tau la username parola care ai puso tu gata esti logat acum da pe uplod

upload video

selectezi ceva video ori mp3 adica muzica vara showvideo fara poze si video cu poze sau imagini care se misca si ai rabdare cand a auns la 100% o sat apara Your file has been uploaded. We are now processing the video... dai in jos cu mausu si dai save changes

Gata! tiai pus o melodie

Acum im dai fundita bine meritata?

2 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

In primul rand, inregistreazate cantand. Apoi pune pe calculator inregistrarea. Dupaia scrie, fa un desen in paint in care sa scrii: " [numele tau] Part. 1". Apoi fa si part. 2, si cate vrei.Pe YouTube, nu stiu cum sa le pui. Dar in majoritate asta e.

| Andrew_8561 a răspuns:

In primul rand sa faci o linie melodica cu versuri si tot trebuie sa ai inspiratzie nu e deloc usor, si asta e un talent...pentru asa ceva iti sugerez sonar 4... oricum usor nu dai de el:d, iti trebuie un studio pentru asa ceva