| Pyskiss a întrebat:

Sal TPU, Vreau sa aflu daca am voce, mi-e rusine sa merg sa ma asculte cineva cum cant, alta posibilitate. mie imi place cam 50% cum cant, da nu stiu daca am voce pentru a canta...cum as putea afla cat mai repede...si sigur, multumesc!

3 răspunsuri:
| aBduLah a răspuns:

Daca tie iti place.fa-ti curaj si intreba prietenii poate te vad pe la Xfactor sau romani au talent laughing

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie la fel ca si tine ...eu uneori mai cantam o melodie ma inregistram si dupa aceea ma ascultam (depinde si de melodii) si daca iti place intreaba si pe cineva apropiat canta ceva big grin sigur o sa mearga

| Scumpii_Danutz_Danutzu_1995 a răspuns:

Fa-ti curaj si du-te sa te evalueze un profesor de canto si eu am fost in aceeasi situatiebig grin