| giuliano2013 a întrebat:

Sall all TPU... am si eu o intrebare! Am cumparat un mp3 si imi reda melodiile incet, am crezut initial k problema e din cauza castiilor dar nu. Deci cunoasteti vreun program prin care pot ridica (cum sa zic sonorul melodiilor sau sa se auda mai tare ma refer) dar sa isi pastreze claritatea. mersi funda!

1 răspuns:
| chreg a răspuns:

Daca vrei sa editez melodia sa ii cresti volumul poti folosi Adobe audition3.0 sau cool editor cit despre mp3 poate e din meniu din cite stiu eu unele mp3 au meniu cu egalizator si altele poate e de acolo bafta